Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Autobus naboural policisty

Při šetření dopravní nehody se sami policisté stali účastníky další

pondělí 24. února 19:13 , aktualizace 20:01

Nehody

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Dopravní policisté dnes po desáté hodině dopoledne vyjeli šetřit dopravní nehodu na náměstí Míru v Plzni, kde kamion zavadil o sloup semaforu a vyvrátil ho. Na místo tak musela vyjet specializovaná firma a zahájit opravu.
     Zatímco policisté na místě řešili tuto dopravní nehodu, naboural projíždějící autobus ČSAD jejich zaparkované služební vozidlo VW Transporter se zapnutým světelným výstražným zařízením.
     Na místo tedy musela vyjet další hlídka policie a začít šetřit tuto druhou nehodu, zatímco policisté z havarovaného vozu šetřili tu první."Řidič autobusu narozený v roce 1957 při odbočování poškodil boční posuvné dveře služebního vozu," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že dechová zkouška u řidiče byla s negativním výsledkem a policisté věc vyřešili na místě v příkazním řízení.


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.