Během močení ho zbili, zkopali a pak okradli

"Byl strašně moc zakrvácený a držel se za hlavu," popsal nám svědek.

pondělí 12. srpna 16:43 , aktualizace 20:31

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci z pátku na sobotu po jedné hodině ráno byl v centru Plzně přepaden, zbit a oloupen mladý muž.
     Dle našich informací mladík doprovázel kamarádku, a když se vracel, zašel si nedaleko křižovatky Koperníkovy a Husovy ulice ulevit do vnitrobloku mezi Avalon Business Centrum a obytný dům. Chvilky jeho nepozornosti během močení využili dva útočníci, kteří k němu zezadu přistoupili a napadli ho. Podle našich informací ho nejprve jeden z agresorů zezadu udeřil do hlavy a když se muž pokusil bránit, napadl ho i druhý. 
      Mladý muž schytal větší množství ran do hlavy a byl sražen k zemi, kde do něj útočníci navíc ještě kopali. Utrpěl tak pohmoždění hlavy, otřes mozku a zlomeninu nosu.
     "Šel jsem po ulici a slyšel, jak někdo křičí, ať ho nechají, že už volal policii. Než jsem došel za roh, přilítli tam dvě auta policie a pak jsem viděl, jak tam pomáhají klukovi v kraťasech a tričku. Byl strašně moc zakrvácený a držel se za hlavu," popsal nám očitý svědek.
     Agresorům se před příjezdem policie podařilo zbitému ležícímu muži z kapsy odcizit pouzdro s doklady a tisíci korunami a utéct. Napadený mladý muž po útoku skončil v nemocnici.

     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že po obou útočnících policie intenzivně pátrá.

Foto: Ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.