Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

První bez řidičáku, druhý se zákazem řízení

Prvního neřidiče chytili na náměstí Republiky, druhého pak na náměstí Emila Škody

Autor: mn pátek 9. února 14:54 , aktualizace 14:58

Městská policie Policie

Partner článku – Express servis


     Včera dopoledne zaregistrovala hlídka městské policie na náměstí Emila Škody v Plzni vozidlo značky Iveco, jehož řidič ignoroval povinnost být za jízdy připoután bezpečnostním pásem. Strážníci tedy vůz zastavili, ale při kontrole dvacetiletého muže z jižního Plzeňska navíc ještě zjistili, že má až do května letošního roku uložen zákaz řízení na všechny skupiny řidičských oprávnění.

     Vzhledem k tomu, že vzniklo podezření na spáchání trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí, strážníci řidiče na místě předali policistům k dalšímu řešení.


O den dříve jsme informovali o podobném případu, kdy na sebe jiný neřidič také sám upozornil:

Bez řidičáku a zákazem vjezdu

      V úterý odpoledne si hlídka městské policie na náměstí Republiky v Plzni všimla řidiče osobního vozu Peugeot, který vyjel ze zákazu vjezdu v Prešovské ulici. Strážníci pochopitelně vůz zastavili a muže za volantem zkontrolovali.

     "Při kontrole dokladů potřebných pro řízení vozidla se osmadvacetiletý muž přiznal, že nikdy řidičský průkaz nevlastnil," uvedla nám tisková mluvčí městské policie s tím, že to dokonce nebyl jediný mužův prohřešek.

     "Strážníci dále zjistili, že je na vozidle propadlá technická kontrola," dodala ještě.

     Muže a celou věc si na místě převzali k dalšímu řešení přivoláni policisté.

Foto MP

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.