Foto Video

Bezstarostný zloděj si ke krádeži otevřel víno

Před policisty se schovával na toaletě

2. února 2018 12:20 , aktualizace 12:21

Alkohol Bezdomovci Krádež Vloupání Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň


     Přilepšit si bez placení se v noci na dnešek rozhodl muž v hypermarketu Albert v Gerské ulici v Plzni.
     Ten si podle všeho před zavírací dobou našel úkryt někde v prodejně, počkal než všichni odejdou a před jednou hodinou ráno se vydal na prodejní plochu vybrat si, co by ukradl.
     Aby mu vybírání lépe šlo, otevřel si z regálu sebrané víno a zcela bezstarostně se procházel obchodem, kde si bral co ho napadlo. Co ale netušil bylo, že již ve chvíli, kdy opustil svůj úkryt, spustil tichý alarm a na místo již mířila výjezdová jednotka bezpečnostní agentury Tuebor General Security. Ta k obchodu dorazila jen deset minut po vyhlášení poplachu. "Provedli jsme plášťovou kontrolu objektu, při které jsme pachatele viděli pohybovat se uvnitř. Na místo jsme tedy přivolali policii a kontaktní osobu k otevření budovy a do jejich příjezdu jsme objekt zajistili," popsal nám na místě člen výjezdové jednotky.

     Před policisty vstupujícími do budovy se opilý zloděj pokusil opět schovat, tentokrát na toaletě, kde byl ale rychle objeven a zajištěn.
     Včasný zásah bezpečnostní agentury i policie tak podle všeho zabránil větším škodám, jediné co pachatel stihl ukrást bylo víno.


     

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.