Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Naháčka nakonec zachraňovala maminka

"Kam s ním?!" strážníci řešili Nerudovskou otázku u předávkovaného mladíka

14. června 2021 16:37 , aktualizace úterý 15. června 18:43

Drogy Městská policie

     V noci na dnešek kolem jedenácté vyjížděli strážníci na oznámení o polonahém mladém muži, který pobíhá po Nepomucké ulici v Plzni. Než se hlídka stačila dostala na místo, obdrželi strážníci další oznámení, tentokrát z recepce hotelu Primavera, kam mladík vešel a dožadoval se přivolání policie. Strážníci proto vyrazili přímo k hotelu, kde nalezli naprosto zmateného mladého muže.


Oblékni se, čuně jedno!

      Muž strážníkům začal zcela nesmyslně popisovat, že vyrazil do Plzně se pobavit, ale kdesi u Americké třídy ho přepadla skupina lidí a o všechno ho obrala. Mužovo vyprávění ale naprosto postrádalo smysl, často si jednotlivé části odporovaly a například provedená dechová zkouška na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem, naprosto vyloučila jeho tvrzení, že si jen před hodinou dal několik piv. Mladý muž během hovoru se strážníky také neustále projevoval strach z neznámých útočníků, kteří podle jeho slov byli kolem poschovávaní.
     Mladík v jednu chvíli i pořádně strážníky překvapil, a to když se po dotazu, zda má u sebe nějaké doklady, snaživě svlékl donaha, aby ukázal, že opravdu žádné nemá. Strážníci ho samozřejmě rychle přesvědčili, aby se zase oblékl. Mladík se postupně poněkud uklidnil a strážníkům přiznal, že je trochu mimo, protože k marihuaně si dal navíc extázi, a že věci zřejmě poztrácel. 

Maminka mě zachrání!

     Mladý muž ale stále projevoval veliký strach z přepadení a strážníci tak museli vymyslet, co s ním. "Šestadvacetiletý muž nebyl pod vlivem alkoholu a v průběhu řešení s hlídkou se uklidnil, neohrožoval tedy ani svůj život či zdraví, ani nikoho jiného. Nebylo proto potřeba ho umístit do protialkoholní záchytné stanice," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že strážníci se mladého muže zeptali, zda by ho náhodou nemohla zachránit maminka. Muž souhlasil a dal číslo na maminku, strážníkům se matku muže podařilo kontaktovat a domluvit se s ní, že ho domů k ní pošlou vozem taxi, kde si ho žena vyzvedne.  


 


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost