Sedmdesát tisíc, to již zavazuje! Více než pět let práce, od hledání stop k vrahům až po pátrání po majiteli koťátka

Brutálně napadená žena utrpěla mnohačetná zranění

Muž vyrazil dvoje dveře a brutálně zmlátil svou bývalou ženu, teď mu hrozí až 10 let

čtvrtek 16. května 13:51 , aktualizace 15:22

Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Napadení jako z thrilleru prožila v neděli 12. května pětačtyřicetiletá žena ze strany svého bývalého manžela v bytě v Domažlicích.
     Ten krátce po jedné hodině ráno vykopl vchodové dveře domu, vyšel do druhého patra a tam vykopl i vstupní dveře od bytu své bývalé ženy. 
     To co následovalo a co musela žena prožít je jen velmi obtížné si představit.

     Brutalitu útoku nám podrobně popsala tisková mluvčí policie, podle které  exmanžel začal jako smyslů zbavený ženu bít pěstmi do obličeje dokud nepadla k zemi, a ani to ho ve zběsilém a brutálním útoku nezastavilo. Bezbrannou ležící ženu začal na zemi do obličeje dokonce kopat a přitom na ní křičel, že jí zabije.
     Při tomto zběsilém útoku žena utrpěla mnohočetné zranění. 

     Věc začala řešit policie, která v krátké době útočníka zadržela.
     "Agresor byl policisty zadržen a kriminalisté se jeho případem intenzivně zabývali. Státnímu zástupci se spisovým materiálem podali podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soudce návrh státního zástupce akceptoval a obviněný je stíhán vazebně," uvedla tisková mluvčí policie.
     Muže policisté obvinili ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody, výtržnictví a těžké ublížení na zdraví, nyní mu hrozí hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

Foto ilustrační

.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.