Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Brutální útok na matku s kočárkem

Zoufalá žena bojovala o své dítě, zatímco ji muž bil pěstmi a kopal do ní

28. června 2021 14:22 , aktualizace 15:07

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Velice brutální útok zažila v úterý 22. června před druhou hodinou odpoledne maminka s kočárkem procházející Karlovými Vary, když jí napadl její bývalý přítel. "Muž po ženě požadoval zakoupení cigaret a následně vydání finanční hotovosti, žena ale jeho požadavku odmítla vyhovět se slovy, že žádné peníze nemá. Tomu muž nechtěl uvěřit a chtěl po ní ukázat peněženku, přičemž měl ženu vulgárně urážet. Potom, co chtěla žena z místa odejít, jí udeřil pěstí do obličeje a povalil do křoví," popsala tisková mluvčí policie.


     Útočník do ženy bezhlavě kopal a bil jí pěstmi, poté se vrhl ke kočárku, ze kterého se snažil kapsu s peněženkou strhnout tak bezohledně, že ho i s miminkem málem převrátil. Zoufalá matka samozřejmě nevěděla, co má muž v úmyslu s kočárkem udělat, takže své dítě bránila, ale proti daleko silnějšímu muži neměla šanci. Útočníkem byla znovu sražena do křoví a když se jí opět podařilo vstát, reagoval muž na její snahu o obranu dítěte dalšími útoky. V tu chvíli ale již zoufalé a krvácející matce naštěstí přiběhlo na pomoc několik svědků a na místo byla přivolána samozřejmě i policie.

     "Žena utrpěla zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici. Kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu výtržnictví," doplnila mluvčí policie s tím, že policejní komisař podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, ten jej akceptoval a soudce Okresního soudu v Karlových Varech muže poslal do vazební věznice. V případě prokázání viny hrozí obviněnému násilníkovi trest odnětí svobody až na deset let.

Video a foto

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.