Foto Video

Býk zabil muže ve výběhu

Dnes ráno došlo k tragédii na statku na jižním Plzeňsku

14. července 2018 11:53 , aktualizace 12:32

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.


     Dnes krátce po osmé hodině ráno vyráželi policisté, záchranáři i hasiči do obce Ptenín na jižním Plzeňsku. Z místního statku přišlo nouzové volání, že jeden ze zaměstnanců, dle našich informací Bulhar, byl ve výběhu napaden, sražen a pošlapán býkem.
     "Policisté na místě společně se záchranáři museli nejdříve odehnat stádo býků, a teprve poté mohli poskytnout první pomoc 61letému muži cizí státní příslušnosti," uvedla mluvčí policie.
     Na místě probíhala resuscitace, i přes veškerou snahu všech zasahujících ale muž ještě na místě zemřel.
     "Případ si přebrali kriminalisté, kteří na místě zjišťují veškeré okolnosti této události. Ve věci bude nařízena soudní pitva," doplnili ještě policisté.
     Dle informací z místa vše nasvědčuje tomu, že muž porušil pracovní předpisy, vstoupil kam neměl a sám, ačkoli to předpisy zakazují. Policie však zatím toto pochybení nepotvrdila.Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!