Foto

Řidič usnul a narazil do stromu

Z místa dopravní nehody musel jednoho zraněného transportovat vrtulník LZS

13. července 2021 18:49 , aktualizace 18:49

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po třetí hodině odpoledne došlo mezi Částkovem a Pernolcem na Tachovsku k havárii auta do stromu. Z místa bylo hlášeno, že měl jeden z mužů cestujících ve voze utrpět těžké zranění, takže vyjely nejen veškeré základní složky IZS, ale z Líní vzlétl i vrtulník LZS.
      Hasiči zajistili místo havárie a provedli protipožární opatření, oba zraněné muže si do péče převzali záchranáři. "Asi pětačtyřicetiletý muž utrpěl středně těžká zranění a byl při vědomí cestou LZS transportován na Urgentní příjem Fakultní nemocnice. Druhý muž utrpěl lehčí zranění a byl transportován pozemní cestou do Stodské nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Řidič narozený v roce 1975 jedoucí s vozem Škoda Octavia jel od Částkova směrem na Tachov, zřejmě usnul, vjel do protisměru a narazil do stromu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče i jeho spolujezdce narozeného v roce 1974. Dechová zkouška na alkohol nebyla vzhledem ke zranění na místě provedena, byl nařízen odběr krve. Příčina nehody i veškeré její okolnosti jsou v šetření policistů," uvedla nám k nehodě mluvčí policistů.

Foto HZS a Fb

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.