Foto

Čelní srážka vozů u Domažlic - na místo letěl vrtulník LZS

Staršího muže od nehody letecky transportovali v kritickém stavu

9. listopadu 2019 13:19 , aktualizace 13:41

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes dopoledne před půl dvanáctou došlo na výjezdu z Domažlic u Smolovského rybníka k velmi vážné dopravní nehodě. Dle prvotních informací došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozů a z místa byli hlášeni minimálně dva zranění.
     Na místo okamžitě vyjely všechny složky IZS a také vzlétl vrtulník LZS.  "Z místa nehody letecká záchranná služba transportovala muže narozeného v roce 1943 v bezvědomí a v kritickém stavu na urgentní příjem Fakultní nemocnice na Lochotíně a pozemní cestou ženu narozenou v roce 1994 s lehčím zraněním do Domažlické nemocnice," uvedli záchranáři.
     "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidička vozidla Mercedes vyjela při projíždění pravotočivé zatáčky do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozidlem Opel Corsa," uvedli policisté. 
     Doprava je v tuto chvíli řízena kyvadlově, místo je průjezdné, policisté žádají řidiče, aby místem projížděli s maximální opatrností a dbali pokynů policistů.

Foto: čtenář

 

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!