Foto

Čelní střet u Dobřan, na místě tři zranění

Všechny záchranné složky právě zasahují na dobřanském sjezdu z hlavního tahu z Plzně na Klatovy

pondělí 21. června 11:25 , aktualizace 12:00

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes dopoledne před jedenáctou hodinou došlo k vážné dopravní nehodě na sjezdu ze silnice číslo 27, tedy ze silnice vedoucí z Plzně do Klatov, do Dobřan. Z místa bylo hlášeno, že došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozů, jsou zde zaklínění a zřejmě i vážně zranění lidé, takže na místo vyjely všechny záchranné složky.

     Na místě bylo zjištěno, že došlo ke střetu vozů VW Passat a Kia, přičemž ve VW cestoval jeden muž a v Kie dva. Zaklíněný byl spolujezdec v Kia, hasiči ho museli z vraku vystříhat a teprve poté ho mohli převzít záchranáři. Ti na místě ošetřili a do nemocnic transportovali celkem tři muže. Hasiči ještě zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, provedli protipožární opatření a zajistili místo události.
     "Na místě zasahovaly čtyři výjezdové skupiny ZZS. Z místa dopravní nehody transportujeme tři muže ve věku 51, 37 a 44 let. Všichni utrpěli středně těžká zranění a jsou při vědomí," uvedli nám záchranáři. Polský řidič Volkswagenu však i přes utrpěné zranění vystoupil před transportem do nemocnice ze sanitky, protože jak uvedl, musel si jít vrak svého vozu vyfotografovat.  

     Podle předběžných informací měl nehodu způsobit řidič vozu Kia jedoucí od Dobřan, když nedal přednost vozu VW jedoucímu od přivaděče, který odbočoval vlevo po hlavní silnici. 


 
Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!