Foto

Hromadná nehoda u Plzně si vyžádala několik zraněných

Vážná dopravní nehoda zcela uzavřela hlavní tah z Plzně do Karlových Varů

8. července 2018 09:05 , aktualizace 11:26

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes ráno po půl deváté došlo na hlavním tahu z Plzně do Karlových Varů k vážné dopravní nehodě, během které se postupně střetla dodávka Mercedes Sprinter, Volkswagen Passat a Citroen Berlingo. Ke střetu vozidel došlo za Chotíkovem u odbočky na Nevřeň.
     Z místa bylo hlášeno více zraněných lidí, takže k nehodě vyjely všechny základní složky IZS.
     Zcela zdemolované vraky dodávky a Citroenu zůstaly po střetu stát v křižovatce a Volkswagen byl odmrštěn do příkopu. Svědci na místě uvedli, že Mercedes jedoucí ve směru na Plzeň zezadu narazil do vozidla VW Passat, jehož řidič na křižovatce přibrzdil s úmyslem odbočit doleva. Passat byl po střetu odmrštěn do příkopu a Mercedes do protisměru, kde do něj následně ještě čelně narazil protijedoucí Citroen.
     Během nehody došlo ke zranění tří osob, které záchranáři transportovali do nemocnice. Dle informací z místa se jednalo o muže a nikdo z nich by neměl být ohrožen na životě.
     Dodávka přepravovala větší množství hotového jídla, které bylo rozházené společně s dalšími věcmi v prostoru celé křižovatky, takže hasiči měli plné ruce práce s úklidem.  
     Policisté uvedený průběh nehody potvrdili a doplnili, že dechové zkoušky byly u všech řidičů s negativními výsledky.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!