Foto

Čelní střet vozů u Losiné

Vážná nehoda zablokovala hlavní tah z Plzně na Nepomuk

čtvrtek 16. května 09:29 , aktualizace 10:01

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes před sedmou hodinou ráno došlo ve stoupání nad Losinou za odbočkou na Nezvěstice k čelnímu střetu tří osobních vozů. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, záchranáři si převzali dva zraněné.
     "Z místa transportujeme ženu ročník 1970 se středně těžkým zraněním a muže ročník 1973 s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín. Oba jsou mimo ohrožení života," popsala tisková mluvčí záchranářů.
     Policisté v současné chvíli na místě šetří průběh a příčinu dopravní nehody, která téměř zcela uzavřela hlavní tah z Plzně na Nepomuk.
     "Na silnici se tvoří kolony v obou směrech a doprava je v současné chvíli regulována dopravními policisty. Žádáme řidiče o trpělivost a aby v případě potřeby užili náhradní objízdnou trasu. Místem dopravní nehody projíždějte s největší opatrnosti," uvedla tisková mluvčí policie a později doplnila, že: "Řidička narozená v roce 1970 osobního auta Ford Focus jela od obce Chválenice na Losinou a v pravotočivé zatáčce se s vozidlem dostala do neřízeného smyku, vjela do protisměrně části vozovky a zde došlo k čelnímu střetu s osobním autem značky Škoda Octavia, které řídil muž ročník 1973. Třetí auto značky Peugeot řidičky narozené v roce 1961 jelo za autem Focus a vlivem situace v silničním provozu zezadu narazila do Fordu Focus."
     Řidička auta značky Peugeot naštěstí nebyla zraněna. Alkohol byl na místě vyloučen u všech řidičů.
     Dopravní nehoda je stále v šetření.

Foto: Hasiči

 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost