Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Čelní střet dvou vozů, na místě je více zraněných

U vážné nehody nedaleko Horních Tašovic zasahují všechny složky IZS a silnice je zcela uzavřena

25. srpna 2023 14:14 , aktualizace 15:34

Doprava Hasiči Nehody Záchranáři


     Dnes před půl jednou odpoledne došlo na silnici I/6 mezi Bochovem a Karlovými Vary u Horních Tašovic k velmi vážné dopravní nehodě, při které se čelně střetly osobní vozy Opel Astra a Opel Corsa, přičemž podle prvotních informací z místa měl Opel Astra jedoucí od Karlových Varů plynule přejet do protisměru a narazit do protijedoucího vozu.

     Z místa bylo hlášeno několik vážně zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky a byl povolán i vrtulník Letecké záchranné služby z Líní.

     Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, silnice byla zcela uzavřena. Záchranáři si mezitím převzali do péče celkem pět zraněných. Nejhůře podle našich informací dopadl řidič Opelu Corsa, který musel být do nemocnice transportován letecky.

     "Můžeme potvrdit, že jsme letecky transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín velice vážně zraněného muže, dále také na Emergency téže nemocnice ženu se středně těžkými zraněními, středně těžce zraněného muže na Emergency nemocnice Karlovy Vary a tamtéž i dvě lehce zraněné ženy," uvedli nám záchranáři.

     Policisté v tuto chvíli nehodu šetří a na místo míří výjezd kriminální policie, zatím můžeme uvést, že řidič Opelu Astra měl dechovou zkoušku na alkohol negativní a u druhého řidiče ji nebylo vzhledem ke zranění možno provést a byl proto nařízen odběr krve v nemocnici.

     Objízdná trasa vede přes Stružnou a Žalmanov.

     Podrobné vyjádření policie doplníme hned, jak bude k dispozici.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.