Foto

Čelní střet zavinil mikrospánek

V noci na dnešek vyjížděly všechny záchranné složky k Přešticím

21. října 2018 11:10 , aktualizace 15:31

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V sobotu po sedmé hodině večer došlo k vážné dopravní nehodě na výjezdu z Přeštic směrem na Plzeň. Střetla se zde dvě osobní vozidla. Dle prvotních informací je na vině mikrospánek jednoho z řidičů, kdy přejel do protisměru a čelně se střet s protijedoucím vozidlem.
     Na místo vyjížděly všechny záchranné složky, záchranáři následně uvedli, že z místa transportovali dvě ženy a muže se středně těžkými poraněními. Ženy narozené v roce 1931 a 1997 transportovali do Plzně do Fakultní nemocnice na Borech a muže narozeného v roce 1978 do Klatov na chirurgickou ambulanci.
     Dle informací policie byl pravděpodobným viníkem nehody řidič vozidla Škoda Octavia, narozený v roce 1988 a jedoucí ve směru od Plzně na Klatovy. Ve druhém voze značky Toyota cestovaly 4 osoby. Došlo ke zranění řidiče Octavie a dvou žen jedoucích ve vozidle Toyota, kdy jedna seděla na místě spolujezdce a druhá na zadním sedadle.
     V době vyšetřování nehody byl provoz na místě řízen kyvadlově. Policisté ještě doplnili, že test na přítomnost alkoholu byl u řidičů negativní. 

Foto: čtenář

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.