Foto

Razie v nelegálních hernách

Provozovatelům hrozí až padesátimilionová pokuta

12. března 2019 12:58 , aktualizace 14:37

Partner článku – Mraknet

     Kontroly hazardu v Plzeňském kraji i nadále nepolevují a dalších 27 nelegálně provozovaných herních zařízení, tzv. kvízomatů, zadrželi celníci v uplynulém týdnu. Přístroje byly zadrženy ve čtyřech provozovnách v Horažďovicích, Sušici a Klatovech. Ve všech případech pocházely z nelegálních heren, tedy byly provozovány bez příslušného povolení Ministerstva financí ČR.
     "Jednalo se o herní zařízení typu Jewel, Hollywood Popcorn a nově Pegasus. Tento typ přístroje byl zadržen zcela poprvé," uvedla tisková mluvčí Celní správy.
     Jednotlivým provozovatelům nyní hrozí ve správním řízení pokuta až do výše 50 milionů korun a propadnutí veškerého herního zařízení, jenž k provozování nelegální hry sloužilo.
     Od začátku roku provedli celníci v Plzeňském kraji celkem 37 kontrol se zaměřením na provozování hazardních her, z nichž ve 27 případech zjistili porušení zákona.

     O tom jak se se zabavenými kvízomaty nakládá jsme informovali v článku:

Celníci zlikvidovali výherní automaty v hodnotě přes milion

Celníci zlikvidovali výherní automaty v hodnotě přes milion

19. 02. 2019, 13:24

Dvaadvacet takzvaných kvízomatů propadlých státu se odebralo do křemíkového nebe

Foto: Celní správa

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.