Foto

Strážník zadržel pumpaře na čerpací stanici

Celostátně hledaného poznal strážník ve svém volnu

8. října 2018 13:12 , aktualizace 14:58

Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes v dopoledních hodinách jel plzeňský strážník ve svém volnu natankovat na čerpací stanici Shell na Borech. Když šel platit načerpané palivo, všiml si mezi zaměstnanci pumpy muže, ve kterém poznal osobu o které se domníval, že je v celostátním pátrání. 
     Strážník o všem informoval operačního, který po ověření v evidenci osob v pátrání informace potvrdil a tak strážník muže na místě zajistil do příjezdu kolegů ve službě. Na čerpací stanici v krátké době dorazila motohlídka, která muže zadržela, prohledala a převezla na místní oddělení Policie ČR.
     "Strážník využil svého oprávnění a prokázal mu svoji příslušnost k městské policii, přičemž ho vyzval k prokázání totožnosti. Po provedené lustraci v policejních evidencích se ukázalo, že se strážník nemýlil a jeho domněnka byla správná. Na sedmadvacetiletého muže byl vydán příkaz k zatčení. Na místo poté dorazila hlídka městské policie, která muže převezla na OO PČR Bory," uvedla mluvčí Městské policie Plzeň.
     Mluvčí dále uvedla, že na muže byl v souvislosti s jeho trestnou činností vydán soudem příkaz k zatčení.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.