Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vážně zraněný senior zůstal ve vraku uvězněný

Hasiči uvolnili záběry z vyprošťování zraněného z vraku jeho vozu

10. května 2021 16:05 , aktualizace 16:05

Alkohol Nehody Záchranáři

     V noci ze soboty na neděli kolem půl desáté došlo ke střetu dvou vozidel mezi Čemíny a Novou Hospodou, a protože z místa bylo hlášeno vážné zranění a zaklínění staršího muže, vyjely k nehodě všechny záchranné složky.


     Hasiči zraněného muže pomocí hydraulických nástrojů z vozu vyprostili, zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření. Od hasičů si zraněného do péče převzali záchranáři, kteří uvedli: "My jsme transportovali osmasedmdesátiletého muže se středně těžkým poraněním do Fakultní nemocnice Lochotín."
     "Řidič vozu Fiat Punto narozený v roce 1942 jel ve směru od Nové Hospody na Čemíny a při projíždění pravotočivé zatáčky přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozem Peugeot Boxer, které řídil muž narozený v roce 1985. U řidiče Fiatu byl nařízen odběr krve, protože z důvodu jeho zranění nemohl být proveden test na přítomnost alkoholu, řidič Peugeotu se testu podrobil a nadýchal 0,4 promile," popsala mluvčí policie s tím, že policisté se přesným průběhem a příčinou nehody dále zabývají. 

Foto a video HZS

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.