Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Cestou od veterináře se žena s autem převrátila na střechu

Řidička skončila v nemocnici a pes zpět na veterině

Autor: Petr Novák úterý 9. dubna 15:24 , aktualizace 15:38

Nehody

Partner článku – Hotel Central - Terraza


     Dnes ve čtvrt na tři odpoledne došlo na silnici II/191 na úrovni letiště v Klatovech k dopravní nehodě, během které osobní vůz Škoda vyjel ze silnice a převrátil se na střechu.

     Z místa bylo hlášeno zranění osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco řidičku si do péče převzali záchranáři, kteří ji po ošetření na místě transportovali do nemocnice.  Psa, kterého řidička převážela z veterinárního vyšetření, si převzali strážníci městské policie, kteří ho odvezli k vyšetření a na pozorování zpět k veterináři.

     "Řidička vozidla Škoda Octavia narozená v roce 1979 jela ve směru jízdy od Klatov na Ostřetice. Podle dosud zjištěných informací nevěnovala pozornost řízení a vyjela vpravo za okraj pozemní komunikace, kde přední částí narazila do vodní propusti, následkem čehož se vozidlo převrátilo na střechu. Požití alkoholu bylo u řidičky vyloučeno dechovou zkouškou. Příčinou a okolnostmi dopravní nehody se policisté nadále zabývají," uvedla nám mluvčí policie.

Foto Hasiči

Hotel Central - Terraza

Unikátní terasa na střeše hotelu Central s výhledem na celé náměstí. Moderní design i gastronomie, neopakovatelné snídaně. Připravili jsme pro vás menu, které vás okouzlí. Každý pokrm je pečlivě připraven, aby vám přinesl gastronomický zážitek plný chutí a vůní. Přijďte nás zažít