Aktuálně Foto

Chlapeček vběhl přímo před auto

Sražené dítě transportovali na urgentní příjem

pondělí 15. dubna 09:39

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes před půl devátou ráno došlo v Havlíčkově ulici v Plzni k dopravní nehodě, při které srazil osobní vůz Škoda Rapid malého chlapečka.
     Podle informací z místa jela řidička směrem ke Škroupově ulici, když jí zleva mezi auty vběhl přímo před vůz malý chlapeček, jehož maminka se sourozencem byla na druhé straně ulice. Řidička již ani přes malou rychlost vozu nedokázala zabránit střetu a vůz dítě odhodil na zem.
     Chlapečka si převzali do péče záchranáři. "Dítě jsme při vědomí transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     "Při střetu utrpělo zranění dítě narozené v roce 2015. Dechová zkouška na alkohol byla u řidičky s negativním výsledkem. Přesné okolnosti nehody šetříme," doplnila tisková mluvčí policie.
     Havlíškova ulice je po dobu vyšetřování neprůjezdná v úseku od ulice V Šipce po Škroupovu ulici.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!