Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Únik chloru na Borských polích

V Ball Beverage Packaging zasahují všechny záchranné složky

čtvrtek 1. února 15:04 , aktualizace 15:32

Hasiči Policie Záchranáři

Partner článku – Toyota Dolák

     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo v firmě Ball Beverage Packaging v Plzni na Borských polích k úniku nebezpečného plynu z technologického zařízení. K úniku vyjeli záchranáři, policisté a hasiči, kteří dorazili i s chemickým kontejnerem a evakuačním autobusem.

     "V Plzni na Karlově došlo ve výrobní firmě k úniku asi osmdesáti litrů chloru uvnitř budov a asi sto lidí se muselo evakuovat. Na místě jsou jednotky ze stanic Střed, Košutka a laboratoř Třemošná. Provádíme odvětrání prostor a monitoring ovzduší," uvedl nám mluvčí hasičů s tím, že hasiči již na místě nenaměřili žádné koncentrace chlóru v ovzduší a tuto skutečnost potvrdila již i laboratoř.

     "Uvnitř budov se v tuto chvíli již nikdo nenachází a o případných zraněních nemáme informace," doplnil ještě mluvčí hasičů.

     Mluvčí záchranářů nám potvrdila, že jsou na místě samozřejmě také, ale jen z preventivních důvodů a ani ona dosud nemá žádnou informaci o zraněných.Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.