Foto

Auto srazilo ženu dobíhající tramvaj

Třetí žena sražená na přechodu pro chodce během jediného dne

pondělí 19. září 15:57 , aktualizace 18:45

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – T2 Reality

     Dnes odpoledne po třetí hodině došlo v Plzni na Koterovské třídě ke sražení chodkyně autem. Vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění ženy, na místo vyjely všechny záchranné složky.

     Dnes tak jde již o třetí dopravní nehodu, při kterých byl osobním vozem sražena chodkyně na přechodu pro chodce!

     Záchranáři si do péče převzali zraněnou ženu, kterou po ošetření poranění ramene transportovali do nemocnice. "Osmadvacetiletou ženu transportujeme se středně těžkým poraněním, ale plně při vědomí, do Fakultní nemocnice Plzeň," doplnili nám záchranáři.

     Podle informací z místa žena přebíhala přes přechod na tramvajovou zastávku, přičemž ji srazil vůz Nissan jedoucí po Koterovské směrem od vlakového nádraží. Jeho řidič na místě ale upřímně uvedl, že si není jist, zda nevjel do křižovatky na červenou, takže policisté musí vyhodnotit kamerové záznamy.

     "Policisté u obou účastníků vyloučili požití alkoholu a dopravní nehodu řidiče narozeného v roce 1983 a ženy narozené v roce 1994 dále šetří," uvedla tisková mluvčí policie.     

Třetí sražená žena během jediného dne

     K první nehodě došlo po páté hodině v Pravdově ulici v Sušici. Na místo vyjeli policisté a záchranáři, kteří si do péče převzali zraněnou ženu. "Ženu narozenou v roce 1982 jsme s lehkým zraněním transportovali na chirurgické oddělení nemocnice v Sušici," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

      Jak k nehodě došlo, popsala tisková mluvčí policie: "Pětatřicetiletý muž s osobním vozidlem Volkswagen projížděl ulicí Pravdova, na křižovatce začal odbočoval vlevo do ulice Hrádecká, přičemž přehlédl chodkyni, která vstoupila na přechod pro chodce a došlo ke srážce."
      
Policisté u obou účastníků vyloučili požití alkoholu a dopravní nehodu dále šetří.

      Ke druhé nehodě došlo kolem půl sedmé v Plzeňské ulici ve Stříbře a i v tomto případě museli krom policistů na místo vyrazit i záchranáři, kteří si převzali sraženou chodkyni. "Ženu jsme s lehkým zraněním transportovali na chirurgické oddělení Stodské nemocnice," uvedla mluvčí záchranářů.
      "Řidič narozený v roce 1976 jel ve směru od Plzně a v Plzeňské ulici mu na přechodu pro chodce přímo do jízdní dráhy zprava vstoupila chodkyně narozená v roce 1992," popsala tisková mluvčí policie s tím, že i v tomto případě policisté u obou účastníků vyloučili požití alkoholu a okolnostmi nehody včetně míry zavinění se dále zabývají.

Foto - nehoda v Sušici - čtenář, Koterovská - KP

T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.