Foto

Cholerický malíř pokojů se neovládl

Místo opravy chyb se senior rozhodl čerstvě rekonstruovaný byt zničit

čtvrtek 25. listopadu 13:56 , aktualizace 14:30

Vandalství

Partner článku – Klimahome

     V rámci prováděné rekonstrukce se šestačtyřicetiletý majitel bytu v Sokolově dohodl se starším malířem na vymalování a zaplatil mu zálohu. Když však malíř skončil, nebyl majitel spokojen s kvalitou odvedené práce a po dodavateli chtěl, aby několik nedodělků opravil.

     To však malíře doslova rozběsnilo a tak místo aby vše dodělal, chopil se kbelíku černé barvy a začal doslova řádit. Černou barvou postříkal nejen stěny a strop bytu, ale i podlahy, okna a kuchyňskou linku. Na jednu stěnu také barvou napsal vulgaritu adresovanou majiteli bytu. Rozběsněný muž tak způsobil škodu v celkové výši čtyřicet tisíc korun.

     Případem se začali zabývat policisté a cholerickému malíři sdělili podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. "V případě prokázání viny může za uvedené jednání třiasedmdesátiletému podezřelému muži hrozit až roční trest odnětí svobody," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto PČR

 


 


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.