Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Vloupání do pivovaru Groll

Opilý a zfetovaný pachatel byl zadržen během pěti minut

17. dubna 2020 20:08 , aktualizace 21:04

Alkohol Drogy Vloupání Zadržení pachatele


     Velice rychle skončil v noci na dnešek pokus o vloupání do pivovaru Groll.
     Zloděj svou loupeživou výpravu zahájil pár minut před druhou hodinou ráno tím, že kamenem rozbil jedno z oken v přízemí a začal se soukat dovnitř. Tím ale spustil poplach na pultu centralizované ochrany a na místo okamžitě vyrazila hlídka bezpečnostní agentury Tuebor.
     Strážný na místo dorazil během pouhých pěti minut od vyhlášení poplachu a okamžitě zamířil do operátorem pultu označené části objektu. Pachatel za tu dobu stačil pouze se skrz rám okna vyšplhat do místnosti toalet, když ho strážný objevil a zajistil. Následně byla na místo přivolána policie.
     Zloděj ale nechtěl obvinění z vloupání čelit jen tak a začal celý nápad s vloupáním svádět na údajného kamaráda, který je údajně ještě v objektu. Policisté proto celý objekt zajistili a společně s přivolaným psovodem důkladně prohledali. 
     Ukázalo se, že komplice si muž vymyslel a bujnou fantazii u něj zřejmě podpořil alkohol i pevitin."Zadržený muž narozený v roce 1990 při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 0,8 promile a test na drogy měl pozitivní na pervitin," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že muž byl poté převezen do policejní cely a čeká ho výslech.
     Objekt byl poté předán majitelce, která nešetřila slovy chvály na rychlost a profesionalitu strážných i policistů.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.