Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto Video

Co s volnem ve vyhlášeném nouzovém stavu?

Firma PPArena Vám nabízí výbornou alternativu využití volného času a nyní za super cenu!

pátek 13. března 20:57 , aktualizace 21:13

Zbraně

Partner článku – Workpress Aviation

     Vzhledem k probíhajícím opatřením a nařízením Vlády ČR v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 v Evropě způsobené novým koronavirem mnoho lidí přemýšlí, co by mohli o víkendu dělat.
     Vzhledem k uzavření sportovišť, posiloven, koupaliště, hudebních i společenských klubů, zábavních zařízení, veřejných knihoven a galerií, jsou možnosti poněkud omezené, ale několik alternativ stále zbývá.

Paintball na Plzeňsku


Jednou z nich je například paintball na jednom z jedenácti hřišť firmy PPArena, která prohlásila:

     Paintball za určitých podmínek zůstává i nadále realizovatelnou aktivitou. Tuto skutečnost nám potvrdila jak naše advokátní kancelář, tak, a to především, i Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje.
     Nikoho rozhodně nenabádáme, aby nezůstal pro jistotu doma. Nicméně pokud se rozhodnete trávit čas na čerstvém vzduchu se svými nejbližšími, přijde nám paintball, kdy po sobě střílíte kuličky ze vzdálenosti x metrů, jako fajn aktivita.

Ptáte, zda je vůbec bezpečné hrát paintball uprostřed koronavirové apokalypsy?

     Naše paintballová hřiště se nachází v areálech, kde se lidé nekoncentrují. Areál je zpřístupněn pouze pro skupinky s rezervací (max. 30 osob na hřišti).
     Doporučujeme venkovní hřiště jako je Mýto, Líně, Lhota, Borderland nebo Libá. Všechna tato hřiště jsou venku, všechna mimo dosah veřejnosti.
     Vzhledem ke snížení maximálního počtu osob na hřišti na 30 (včetně organizátorů) jsme schopni umožnit rezervaci celého hřiště na konkrétní hodinu pro jednu konkrétní skupinu.

Nyní je to nejlepší období zahrát si paintball za ceny, které se už nikdy nevrátí:

  •  Základní balíček – 400 Kč/os. (4 hodiny hraní, vybavení + 200 kuliček)
  •  All you can shoot – 900 Kč/os. (3 hodiny hraní, vybavení, neomezená munice)

Nabídka platí po dobu vyhlášení nouzového stavu na území ČR.

Je to bezpečné?

     Vybavení je v tomto období desinfikováno častěji než kdy jindy. Každý hráč dostane k dispozici svoje vlastní vybavení, které je řádně vydezinfikováno a zkontrolováno organizátorem jak před samotnou hrou na hřišti, tak předem při přípravě vybavení před akcí.

     Kontakt mezi hráči je minimální, jelikož nejmenší dostřelová vzdálenost je 2 metry.

     Pokud se cítíte nemocní, nebo jste navštívili některou z rizikových oblastí (ano, v tomto případě jste určitě doma v povinné karanténě, ale přeci jen…), prosíme, zůstaňte doma a neohrožujte ani nás, ani svoje přátele, paintball za pár kaček za to určitě nestojí. A ano, z bezpečnostních důvodů můžeme na hřištích namátkově kontrolovat vaši teplotu.

Kontakt

Kontakt 733 130 020, seznam všech hřišť a veškeré další info na stránkách PPArena.


 


Workpress Aviation

Dynamická česká výrobní společnost se zaměřením na letecký průmysl.