Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Při záchraně muže musel být nasazen člun hasičů i vrtulník LZS

Záchranná akce - cyklista spadl ze srázu nad řekou

Autor: Petr Novák pondělí 27. května 12:05 , aktualizace 12:44

Cyklista Nehody

Partner článku – Autocentrum Jan Šmucler


     V sobotu před jednou hodinou odpoledne vyjížděly všechny záchranné složky k řece Berounce mezi Druztovou a Dolany, kde byl oznámen pád staršího cyklisty z prudkého srázu, ve kterém zraněný uvázl.


     Záchranu muže komplikovalo podmáčení terénu i nepřístupnost svahu, takže hasiči ke zraněnému vyrazili po řece na člunu a na místo byl povolán i vrtulník letecké záchranné služby. 
     "Pak následoval výstup do srázu a zajištění pacienta ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Plzeňského kraje. Pomocí lezeckého vybavení jsme muže dostali k řece a na druhém břehu jej předali posádce vrtulníku LZS," popsal nám zásah mluvčí hasičů.

     "Muže narozeného v roce 1962 jsme s kontuzí hrudníku, tedy středně těžkým poraněním, transportovali na Akutní zónu urgentního příjmu Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," doplnila mluvčí leteckých záchranářů.Autocentrum Jan Šmucler

Autocentrum Jan Šmucler Naší vizí je být exkluzivním rodinným dealerstvím, které se výrazně odlišuje od konkurence a svými službami a péčí ji vysoce převyšuje.