Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Cyklistu jedoucího po přechodu na červenou srazilo auto

Vjet na kole na přechod pro chodce na červenou přímo před policisty, je umění. Nechat se během toho ještě přejet autem, je již jen třešnička na dortu!

středa 27. září 17:47 , aktualizace 17:50

Cyklista Městská policie Nehody

     V pondělí odpoledne se hlídka strážníků městské policie neplánovaně stala přímým svědkem dopravní nehody, ke které došlo v Ukrajinské ulici v Plzni."Naši strážníci stáli s vozidlem v odbočovacím pruhu, když v tom jim přímo před vozidlo zleva vjel muž na kole na přechod pro chodce, kde tou dobou svítila červená, a to právě ve chvíli, kdy se vozidla po jejich pravici rozjela na svůj zelený signál na semaforu," popsala nám začátek události mluvčí městské policie.


     Sedmašedesátiletý řidič, který stál s vozidlem nejvíce vpravo, neměl šanci cyklistu zaregistrovat a ten tak skončil přímo na přední části kapoty jeho vozidla.

     "Naše hlídka začala okamžitě usměrňovat provoz a mezitím zjišťovala, zdali jsou účastníci nehody zraněni. Pětačtyřicetiletý cyklista naštěstí neměl žádná větší zranění a řidič vozidla, který byl ještě v šoku, byl jinak také v pořádku," dokončila mluvčí.

     Na místo strážníci přivolali hlídku dopravní policie, která si událost převzala a samozřejmě také záchranáře, kteří se postarali o sraženého cyklistu.

Foto, video:  MP

Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.