Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Cyklistka odbočila přímo před jedoucí auto, na místě zemřela

Přes veškerou snahu všech zasahujících nebyla resuscitace ženy úspěšná

16. května 2022 17:25 , aktualizace 17:43

Cyklista Doprava Nehody Smrt

     Dnes po druhé hodině odpoledne došlo na silnici z Plzně do Nepomuku u odbočky na obec Prádlo k velice vážné dopravní nehodě.

     Z místa byl hlášen střet osobního vozu s cyklistkou s tím, že cyklistka by měla být ve velice vážném stavu a v bezvědomí. K nehodě proto vyjely všechny záchranné složky a také byl povolán vrtulník LZS.

     "Cyklistika utrpěla velmi vážná zranění, na místě probíhala 20 minut kardio-pulmonálni resuscitace, " uvedla tisková mluvčí záchranářů. "Letečtí záchranáři ve spolupráci s pozemními jednotkami prováděli rozšířenou resuscitaci," doplnila další informace mluvčí Letecké záchranné služby.
      Bohužel se ale ukázalo, že snaha přivést ženu k životu je marná, přes veškerou snahu všech zasahujících lékař musel konstatovat úmrtí a na místo byl povolán koroner.

      Jak k nehodě došlo nám popsala tisková mluvčí policie: "Dvě cyklistky jely ve směru od Nepomuku na Prádlo a zřejmě chtěly odbočit z komunikace vlevo na cestu, kdy jedna z cyklistek zastavila u krajnice, ale druhá cyklistka narozena v roce 1945 byla již předjížděna vozidlem Volkswagen Golf řidiče nerozeného v roce 1998, odbočila vlevo a došlo ke střetu vozu s cyklistkou."

      Šetření případu si převzali kriminalisté a na místo byl povolán koroner.

Foto ilustrační