Foto

Auto vyletělo z dálnice, na místě záchranné složky bojují o život ženy

Při nehodě byla velmi vážně zraněna žena, dálnice D5 z Rozvadova na Plzeň je uzavřena

úterý 20. září 15:58 , aktualizace 17:33

Dálnice Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

         Dnes odpoledne jsme informovali o další, tentokrát velice vážné dopravní nehodě, ke které došlo na 102. kilometru dálnice D5, tedy zhruba na úrovni Heřmanovy Hutě a ve směru z Rozvadova na Plzeň. Došlo zde k havárii vozidla Ford, které vyletělo z vozovky a skončilo mimo dálnici.

     Dle prvotních informací mělo při nehodě dojít k vážným zraněním dvou osob a na místo proto vyjely všechny záchranné složky a byl povolán vrtulník Letecké záchranné služby z Líní.

     Ve vozidle byly zaklíněny dvě ženy, které museli hasiči vyprostit. V původním článku jsme uvedli, že na místě právě probíhá resuscitace jedné z nich, a že druhá žena byla se středně těžkými zraněními transportována na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín. 
     Bohužel krátce po vydání článku dorazila smutná zpráva, že i přes veškerou snahu všech zasahujících řidička vozu utrpěla natolik vážná zranění, že u ní došlo k traumatické zástavě oběhu, nepodařilo se u ní obnovit životní funkce a lékař musel konstatovat smrt. "Záchranáři na místo vyslali pozemní posádky a vrtulník LZS z Líní. Do péče si převzali ženu narozenou v roce 1988 se středně těžkými zraněními, která byla při vědomí transportována na akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Druhá žena, tedy řidička, utrpěla velmi vážná zranění, přes veškerou snahu zasahujících záchranářů se již nepovedlo obnovit její životní funkce a lékař u ženy konstatoval úmrtí," uvedla podrobnosti mluvčí záchranné služby.

     Na místo byl povolán koroner a šetření nehody si převzali kriminalisté. K zadokumentování prostoru nehody vyrazili také specialisté z Drony SIT.

Foto z místa

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.