Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

První z více než 19 000 - Gratulujeme!

Nejlepší technik Jaguárů a Land Roverů na celém světě je z Plzně od Dajbychů

22. října 2019 07:23 , aktualizace 07:23

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Náš partner Autosalon Dajbych slaví v těchto dnech úspěch dokonce na mezinárodním poli, diagnostik Štěpán Konývka je totiž oficiálně nejlepší na světě!
     V anglickém Warwicku se Štěpán jako zástupce České Republiky zúčastnil klání o korunu Global Technician of the Year 2019, pořádaného společností Jaguar Land Rover. Potvrdil tak, že v autosalonu Dajbych mají ty nejšikovnější servismany. Svým úspěchem totiž ještě vylepšil předloňské 12. místo svého kolegy Martina Mendy. 
     Global Technician of the Year 2019 je prestižní soutěž, která se koná každoročně a její podtitul „Everyday Legends“ je příznačný. O tom, že jde o velmi náročnou bitvu, svědčí počet finalistů – pouhých 35, kteří se museli kvalifikovat z 201 regionálních kol. Na začátku totiž stojí více než 19 000 zaměstnanců z 1 656 dealerství.
     Sám Štěpán na oslavě po jeho návratu potvrdil: „Prověřili nás opravdu důkladně, a hlavně vše vycházelo z praxe. Porotci hodnotili nejen výsledek, ale převážně správné postupy a myšlení v tom smyslu, jak přijít na problém,“ a Oldřich Malý, regionální technický manažer Jaguar Land Rover Czech, který Štěpána na soutěž připravoval a doprovázel, doplnil: „Leckdy tak klíčem k odpovědi byl naopak vhodně položený doplňující dotaz.“
     Potřeba bylo i trochu štěstí, přiznal Štěpán: „Například v písemném testu byly otázky na chybové kódy. Několik z nich jsem znal zpaměti, protože jsem se s nimi prostě opakovaně setkal“. Přesto výsledky hovoří za vše a mechanici z Anglie a Austrálie, které trochu zvýhodňovala jejich mateřština, ve které soutěž probíhala, skončili až za reprezentantem autosalonu Dajbych. 
     Program Everyday Legends oceňuje za každodenní tvrdou práci ty, kteří značku Jaguar Land Rover reprezentují a starají se o nejlepší úroveň servisních služeb pro zákazníky a sami soutěžící v něm ještě zlepší své schopnosti. Týden v Anglii totiž strávili nejen v tréninkovém centru JLR, ale navštívili i továrnu, vyzkoušeli nejnovější auta v Experience centru a hlavně mohli vzájemně sdílet své zkušenosti, které pak předají kolegům doma.
     Jak řekl majitel autosalonu Petr Dajbych: „Jsme na Štěpána Konývku pyšní. A nejen na něj. Takový okamžik připomene to, co v pracovním shonu člověk ne vždy vnímá, totiž jak dobrou práci každodenně musí celý tým dělat, aby zákazníci byli spokojení.“


 
Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.