Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Další nehoda opilého řidiče

Muž za volantem byl opilý tak, že sotva mluvil

neděle 1. října 11:43 , aktualizace 11:49

Alkohol Cizinci Hasiči Nehody Policie Záchranáři


     Dnes před půl desátou dopoledne došlo na silnici mezi Újezdem nade Mží a Městem Touškovem k dopravní nehodě, při které řidič osobního vozu Škoda Fabia jedoucí na Město Touškov vyjel vpravo mimo silnici.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco řidiče si do péče převzali záchranáři. "Muž byl zřejmě s lehkým zraněním transportován na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Ukázalo se, že za nehodou zřejmě stálo velké množství vypitého alkoholu. Řidič, podle našich informací Slovák, byl totiž podle svědků tak opilý, že sotva mluvil a ve vozidle byla navíc nalezena rozpitá lahev slivovice a piva.
     "Řidič narozený v roce 1971 na místě nespolupracoval, dechovou zkoušku u něj nebylo možno provést a byl proto nařízen odběr krve v nemocnice," sdělila nám tisková mluvčí policie s tím, že policisté se nehodou samozřejmě dále zabývají.

     Dobrovolní hasiči Města Touškova vozidlo vyprostili pomocí navijáku, místo je v tuto chvíli plně průjezdné.


Plzeňské želvy

Plzeňské želvy je tradiční plzeňské služba na odvoz vozu klienta. Fungují nepřetržitě již od roku 2008 a od té doby odvezly přes 200 tisíc vozů a přispívají tak k větší bezpečnosti na silnicích v Plzni a okolí. Odvoz vozu si můžete volat 7 dní v týdnů na čísle 607 202 202.