Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Další opilý Ukrajinec naboural do sloupu, druhý za den

Tentokrát k nehodě došlo v ulici Na Sudech

Autor: Jana Holá neděle 24. března 18:19 , aktualizace 20:34

Alkohol Doprava Nehody


     Dnes odpoledne v došlo v Plzni v ulici Na Sudech k dopravní nehodě, konkrétně ke střetu vozu Volvo se sloupem lampy veřejného osvětlení. Na místo vyjeli policisté a ukázalo se, že za volantem vozu seděl opilý Ukrajinec. Jde tak již o druhou, velmi podobnou dopravní nehodu za tento den.

     "Řidič narozený v roce 1990 jel s vozidlem značky Volvo směrem na Lochotín a v ulici Na Sudech s vozidlem narazil do lampy veřejného osvětlení. Dechová zkouška byla u řidiče pozitivní s výsledkem 1.57 promile alkoholu v dechu. Nehodou se dále budou zabývat policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-město," uvedl nám mluvčí policie.


Dnes již došlo v Plzni k velmi podobné dopravní nehodě:

Těžce opilý řidič ujel od nehody

     Dnes krátce před půl pátou ráno došlo v Plzni na křižovatce ulic Šumavská x Ukrajinská k dopravní nehodě, během které osobní auto narazilo do semaforu a řidič poté z místa ujel. 

     Po vozidle i jeho řidiči samozřejmě okamžitě začalo pátrat několik hlídek policie a zastavit se ho podařilo naproti Novému divadlu. Za volantem vozu byl těžce opilý Ukrajinec.

     "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozidlem Škoda Fabia směrem od Mikulášského náměstí a na křižovatce Šumavská x Ukrajinská narazil s vozidlem do semaforu. Pokračoval v jízdě a následně byl předepsaným způsobem zastaven policejní hlídkou u křižovatky Jízdecká x Palackého náměstí.
     Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u řidiče pozitivní s výsledkem 2,72 promile. Policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-město muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zahájili ve věci úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,"
 doplnil nám informace mluvčí policie.

dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.