Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Umírám, nechcete někdo půl milionu Euro?

"Tyhle internety, ty se jen hemží umírajícími milionáři bez dědiců, říkala to paní správcová!"

15. září 2023 12:59 , aktualizace 13:02

Podvodníci

Partner článku – www.rb.cz


     Opakovaně varujeme před různými podvody na internetu, ale bohužel nepoučitelní a neuvěřitelně naivní lidé jsou pod vidinou rychlého zbohatnutí schopni naletět opravdu na cokoli a peníze prakticky vyhodit do kanálu.

Posuďte sami:

Umírám, nechcete někdo půl milionu Euro?

     Ženu z Plzeňska kontaktoval neznámý pachatel přes sociální síť Facebook, přičemž jí napsal, že umírá, a že nemá žádného dědice, kterému by odkázal 550 tisíc euro. Poté, co si žena zřejmě na kalkulačce zjistila, že jde o více než 13.000.000 korun, protočily se jí panenky, ztratila veškerou soudnost a tomuto strašlivému nesmyslu uvěřila.

      Odpověděla pisateli, že dědictví ráda přijme, sdělila mu své telefonní číslo a začala plánovat, za co začne utrácet nejdříve.

     Další zpráva poté ženě přišla na Whatsapp, tentokrát psala údajná advokátka umírajícího a světe div se, chtěla peníze.
     "Poškozená podle pokynů v zaslané zprávě zadala tři platby jako úhradu pojistného, které podmiňovalo odeslání slíbené zděděné částky. Přišla tak o 15 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie.

      Nemusíme snad dodávat, že paní slíbené miliony stále ještě nedorazily a šance, že policisté podvodníka dopadnou, není moc velká.

Foto: Ilustrační

 

www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!