Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Odložil batůžek a vstoupil přímo před přijíždějící vlak

Aktualizace článku: "Další smrt na kolejích, druhý muž sražený vlakem za pouhé čtyři dny"

5. prosince 2023 11:34 , aktualizace 11:34

Doprava Smrt Železniční nehoda

Aktualizace:

     Dnes ráno jsme informovali o tragické události, ke které došlo včera večer ve Šťáhlavech. Nyní můžeme doplnit, že kriminalisté již znají totožnost mrtvého muže narozeného v roce 1991. 
     Vše zatím s největší pravděpodobností ukazuje, že v tomto případě šlo o sebevraždu. Muž přišel k přechodu přes trať, odložil zde svůj batůžek, který opřel o zábradlí, a vstoupil přímo před přijíždějící vlak.

Původní článek:

    V noci na dnešek před devátou hodinou došlo na železniční trati č. 191 ve Šťáhlavech, konkrétně na pěším přechodu trati mezi Šťáhlavy a Šťáhlavicemi, ke sražení mladého muže vlakem Os 8954 jedoucím z Nepomuku na Plzeň.

     Na místo samozřejmě okamžitě po oznámení události vyjely všechny záchranné složky, bohužel ale muž utrpěl devastující zranění a lékař záchranné služby tak mohl již jen konstatovat jeho smrt.

    Hasiči pomohli z vlaku třinácti cestujícím, pro které byl vypraven autobus náhradní dopravy. Policisté uzavřeli prostor, kde k tragické události došlo, na místo byl povolán koroner k ohledání těla, výjezd kriminální policie a drážní inspekce. 

    Provoz na trati mezi Šťáhlavy a Starým Plzencem byl přerušen a byla zavedena náhradní autobusová doprava.

     Jak a proč k této tragédii došlo kriminalisté zjišťují, čekáme na jejich zprávu a po obdržení samozřejmě doplníme.

    

O podobné události jsme informovali i v pátek:

Muž střet s vlakem nepřežil

    V pátek v půl sedmé večer došlo u Třemošné na železniční trati č. 160 ke sražení osoby vlakem jedoucím z Plzně. 

    Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky.

     Bohužel ale sražený muž utrpěl devastující zranění a lékař záchranné služby tak mohl již jen konstatovat jeho smrt.

     Hasiči pomohli z vlaku vyvést třiašedesát cestujících, kteří neutrpěli žádná zranění a pro které v tuto chvíli jede autobus Českých drah.

     Policisté uzavřeli prostor, kde k tragické události došlo. Na místo byl povolán koroner k ohledání těla, výjezd kriminální policie a drážní inspekce. 

     "Totožnost muže nebyla zatím zjištěna, kriminalisté nařídili soudní pitvu zemřelého. Patrně se jednalo o nešťastnou událost při přecházení tratě a zřejmě ne o sebevraždu. Provoz na trati byl v obnoven," doplnila informace mluvčí policie.