Aktuálně Foto

Nepřipoutaný řidič v plné rychlosti narazil do traktoru - muž zemřel na místě

Dnes ráno zemřel na silnici další člověk, za pouhý jeden měsíc tohoto roku je již pátý

29. ledna 2018 12:41 , aktualizace 13:10

Nehody Smrt

Partner článku – Mraknet
     Dnes ráno zemřel na silnici našeho kraje další člověk. K této tragické nehodě došlo v šest ráno na silnici 22 nedaleko Klatov u obce Bezděkov, kde se střetl traktor s osobním autem Fiat Marea a z místa byl hlášen velice vážně zraněný muž v bezvědomí.

     Na místo okamžitě vyrážely všechny záchranné složky IZS, ale následně bohužel dorazila zpráva, že přes veškeré úsilí všech na místě nešlo sedmatřicetiletého řidiče Fiatu zachránit.
     Policisté samozřejmě nehodu ještě vyšetřují, jisté zatím je, že osobní vůz ve vysoké rychlosti narazil do před ním jedoucího traktoru s připojeným zemědělským strojem. Svědek nám na místě uvedl, že náraz do traktoru byl v plné rychlosti, řidič nebyl připoutaný a podle něj Fiat vůbec nebrzdil. Je tedy možné, že řidič měl mikrospánek nebo se například plně nevěnoval řízení.
     Místo nehody bylo uzavřené, objízdná trasa vedla přes obec Bezděkov.


    

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.