Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Další střet na magistrále U Trati

Do nemocnice byla transportována těhotná žena

17. května 2021 11:31 , aktualizace 12:59

Doprava Nehody Záchranáři

     Dnes před tři čtvrtě na jedenáct došlo v Plzni na magistrále U Trati ke střetu nákladního vozu s osobním, vzhledem k tomu, že z místa bylo hlášeno zranění ženy, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. Hasiči na místě provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Záchranáři si převzali zraněnou ženu z osobního vozu, která byla podle tiskové mluvčí záchranářů vzhledem k těhotenství transportována do nemocnice k observaci.
     Na místě probíhá vyšetřování nehody a havarovaná vozidla blokují dva jízdní pruhy. Podle tiskové mluvčí policie k nehodě mělo dojít tak, že nákladní i osobní vůz jely od Hlavního nádraží ke Klatovské třídě, řidič nákladního vozu DAF s návěsem narozený v roce 1973 začal přejíždět do vedlejšího pruhu a přehlédl zde souběžně jedoucí Škodu Octavia, kterou řídila žena narozená v roce 1986. Náraz pak osobnímu vozu zcela zdemoloval bok a otočil ho o 90 stupňů. Dle mluvčí policie měli test na přítomnost alkoholu oba řidiči negativní. 
      Místo je s opatrností průjezdné.

O téměř totožné nehodě na tomto místě jsme informovali ani ne před dvěma týdny:

Nehoda na magistrále U Trati

Nehoda na magistrále U Trati

07. 05. 2021, 13:44, aktualizace 07. 05. 2021, 18:43

Na místě zasahují všechny záchranné složky a nehoda blokuje dva jízdní pruhy

Foto KP a HZS

 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.