Foto

Nehoda sanitky v centru Plzně

Dopravní nehoda sanitky a osobního vozu blokuje Klatovskou třídu

pondělí 15. dubna 18:26 , aktualizace 18:39

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Sotva se po střetu dvou vozů uvolnila Domažlická třída, vyjížděli policisté řešit další dopravní nehodu.
     Kolem páté hodiny odpoledne došlo na křižovatce Klatovské třídy a ulice U Trati v Plzni ke střetu osobního vozu Škoda Fabia s převozovou sanitkou firmy Sanitar CD.
     Podle informací přímo z místa jel řidič s vozem Škoda Fabia ulicí U Trati směrem do Borské na zelenou, když narazil do pravé zadní části směrem do centra Plzně jedoucí sanitky, která jela pod spuštěným výstražným světelným a zvukovým signálem. 
     Na místo vyjeli hasiči i policisté, ale při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob.
     Zjišťovali jsme, zda sanitní vozidlo mělo oprávnění jet pod majáky. Sanitka sice nepřevážela pacienta, ale vezla krevní deriváty na ARO a její jízda pod majáky tak byla zcela oprávněná. Pro transportovaný zdravotnický materiál si během krátké chvíle přijel náhradní vůz a naštěstí nedošlo k jeho poškození.
     "Sanitku řídil řidič ročník 1997, vůz Škoda řidič narozený v roce 1955. Dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů s negativním výsledkem. Nehoda byla na místě vyřešena v příkazním řízení," uvedla tisková mluvčí policie.
     Nehoda blokuje jeden pruh Klatovské třídy a jeden pruh Borské ulice, křižovatka je s opatrností průjezdná.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.