Foto Video

Další vážná dopravní nehoda

Střet dvou aut, na místě čtyři zranění lidé

neděle 9. ledna 14:37 , aktualizace 15:23

Partner článku – Jídlonoš

     Dnes bohužel došlo již k druhé vážné dopravní nehodě, o té první jsme informovali zde. Tentokrát se před druhou hodinou odpoledne střetla dvě osobní vozidla Mazda a Škoda na křižovatce u Pocínovic.


     Z místa nehody byli hlášeni čtyři zranění lidé, takže na místo opět vyjely všechny záchranné složky.

     Záchranáři z místa transportovali ženu narozenou v roce 1960 se středně těžkými zraněními do Fakultní nemocnice Plzeň na Akutní příjem. Dva muže narozené v letech 1943 a 1974 transportovali do Stodské nemocnice. Posledním zraněným je žena narozená v roce 1996 a ta byla s lehčími zraněními transportována do Domažlické nemocnice.
     Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a také likvidaci uniklých provozních kapalin pomocí sorbentu.

     "Na místě došlo ke střetu dvou osobních aut, řidička vozidla Mazda narozená v roce 1996 jela od Velkého Malahova na Horšovský Týn, zatímco řidič vozu Škoda narozený v roce 1974 jel od Semněvic na Staňkov. Řidič vozu Škoda tak dle všeho nedal přednost řidičce Mazdy a došlo ke střetu," uvedla nám mluvčí policie s tím, že přítomnost alkoholu policisté u řidiče i řidičky vyloučili dechovou zkouškou a přesnou příčinou i okolnostmi dopravní nehody se dále zabývají.


 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí