Aktuálně Foto Video

Další vážná nehoda uzavřela D5 + sražený chodec + zaklíněná žena ve voze

Dnešní odpoledne se všechny záchranné složky nezastavily a dálnice stála mnoho hodin

7. prosince 2016 18:37, aktualizace čtvrtek 8. prosince 09:50

Dálnice Hasiči Nehody

Partner článku – D.S.D. METAL plus


     Ještě se ani neotevřela dálnice po nehodě na 103 km zde: Uzavřená D5 ve směru na Německo a již jí úplně zablokovala další nehoda, bohužel ještě horší. Kolem čtvrté odpoledne na 93 km v plné rychlosti narazila dodávka do kamionu čekajícího v koloně u první nehody. Již první pohled na vrak dodávky ukazuje, jak vážná zranění musel asi cca 30 let starý řidič cizí státní příslušnosti utrpět.
     Aby se vůbec mohli záchranáři k řidiči dostat, museli hasiči v boku dodávky doslova vyrobit nové dveře. Až poté několik posádek záchranářů, včetně posádky vrtulníku mohlo zahájit resuscitaci, která nakonec trvala skoro 30 minut. Teprve pak mohl být pacient letecky transportován na Emergency.
     Kolona kamionů na dálnici byla dlouhá více než 15 km.

     Souběžně s tímto případem, který na dalších několik hodin uzavřel dálnici D5, srazilo na Koterovské auto devětašedesátiletého chodce a velice vážně ho zranilo. Muže nakonec záchranáři z místa transportovali do nemocnice v kritickém stavu a muž zde bojuje o svůj život.

     Během našeho návratu z D5 přišlo hlášení o další vážné nehodě opět na téže dálnici, ale u nájezdu na ni u Ejpovic a v opačném směru, tedy od Plzně na Prahu. Zde se svým vozem z tělesa dálnice vyletěla řidička narozená v roce 1994, vůz se převrátil a žena zůstala ve voze zaklíněna. Vyprostit ji museli právě ti hasiči, o kterých jsme dnes informovali, že jim úřad značně ztížil cestu právě k případům na dálnici! Více zde: Hasiči se stali vězni na své vlastní stanici

     Po vyproštění z vozu byla žena záchranáři transportována do nemocnice v Rokycanech.


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.