Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Další vytlačení vozidla ze silnice

Viděli jste dopravní nehodu na sjezdu z obchvatu u borské věznice?

Autor: Karel Aleš úterý 13. února 13:21 , aktualizace 13:21

Nehody Pátrání


     S prosbou o pomoc se na nás obrátil čtenář, který měl včera před pátou hodinou odpoledne dopravní nehodu zaviněnou bezohledným řidičem.

     "Na sjezdu z přivaděče od Klatov k borské věznici v Plzni mne z vozovky na travnatý ostrůvek vytlačila Škoda Octavia barvy modrá perleť, zřejmě třetí generace. Bohužel nemám v autě kameru a chtěl bych proto požádat čtenáře Krimi - Plzeň, pokud někdo nehodu viděl, nebo vůz zaznamenal na palubní kameru svého vozu, ozvěte se prosím policii," prosí čtenář, jehož vůz následkem vytlačení utrpěl poškození.

     Podle policie jel řidič Škody Fabia narozený v roce 1993 od Litic, když ho ohrozil dosud neznámý řidič, takže musel strhnout řízení, najel na středový ostrůvek a střetl se s dopravní značkou a obrubníkem. Ke střetu vozidel nedošlo a viník z místa odjel.

     Policisté se nehodou dále zabývají a po viníkovi nehody pátrají.


O obdobném případu jsme informovali naposledy včera

Neznámý řidič vytlačil auto ze silnice a ujel

     V pátek 9. února těsně po půl sedmé ráno došlo na silnici ze Starého Plzence do Plzně u Ostré Hůrky k dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy a vůz Škoda skončil mimo silnici v příkopu.
     Druhé vozidlo, které dle všeho nehodu zavinilo, ale z místa bez zastavení ujelo.

     "Byla jsem svědkem dopravní nehody od které viník ujel a nepomohl slečně, která díky němu skončila v příkopu. Jela jsem za slečnou od Starého Plzence na Olympii. Auto, které jelo proti nám, vjelo do protisměru a odhodilo Škodu slečny do příkopu. Z místa okamžitě ujel," popsala svědkyně, která na místě pomohla řidičce vytlačeného vozu a na místo zavolala policii.  

     Svědkyně popsala že nehodu zavinilo červené vozidlo, možná značky Renault, které si při nehodě urazilo levé zrcátko a zřejmě značně poškodilo levý bok.

     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že se dopravní nehodou policisté zabývají. U řidičky vozu Škoda narozené v roce 2002 bylo dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu a po viníkovi nehody i jeho vozidle nyní policisté pátrají.

     V případě, že jste popsané vozidlo viděli, víte komu patří, nebo jste v daný čas úsekem projížděli se zapnutou palubní kamerou vozu, obraťte se prosím na policii a pomozte objasnit tuto nehodu.

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.