Foto

Další znásilnění v Plzni, již třetí

Policie pátrá po muži, který měl v centru znásilnit ženu

pátek 7. srpna 13:16 , aktualizace 13:52

Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Plzeňští kriminalisté vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění. Bohužel jde již o třetí znásilnění během měsíce a půl, dvě byla dokonaná, jedno ve stádiu pokusu.

     Tohoto znásilnění se podle kriminalistů měl zatím neznámý pachatel dopustit v neděli 28. června v době okolo 03:35 hodin až 03:40 hodin v Plzni nedaleko křižovatky ulic Škroupova a Havlíčkova. 
     Policisté se nahlášeným případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu, na které je zachycen podezřelý muž ještě před spácháním výše uvedeného skutku. Bohužel až nyní jsme ji získali k dispozici.

Popis pachatele:

     Muž ve věku asi 30-40 let, sportovní postavy vysoké přibližně 160-170 cm. Může se jednat i o cizince. Markantem u podezřelého je výrazná piha pod levým okem.
     Na sobě měl oblečenou šusťákovou bundu tmavé barvy, modré rifle a na hlavě měl nasazenou kšiltovku tmavé barvy.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat muže zachyceného na přiložené fotografii, aby zavolali na linku 158 a pomohli tak s objasněním případu. Policisté předem děkuji za sdělené poznatky.

Předchozí případy:     

Jedná se již o třetího pachatele, po kterém v souvislosti se znásilněními v Plzni policie pátrá. O předchozích případech jsme informovali v článcích:

Poznáte muže na videu? Znásilnil dívku!

Poznáte muže na videu? Znásilnil dívku!

21. 07. 2020, 09:27, aktualizace 21. 07. 2020, 10:13

Muž v Plzni na břehu řeky znásilnil dívku, která před tím popíjela v klubu Nekonečný šum

Přepadení a znásilnění v Bolevci

Přepadení a znásilnění v Bolevci

04. 08. 2020, 15:58, aktualizace 04. 08. 2020, 22:40

Pomozte kriminalistům vypátrat nebezpečného a ozbrojeného devianta, který se pokusil znásilnit ženu 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.