Dívku ležící na zemi mladík brutálně kopal do hlavy

Pervitin a jeho užívání i obchodování s ním, zřejmě stálo za nepochopitelně brutálním útokem

pátek 5. srpna 14:41 , aktualizace 14:44

Drogy Loupež Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

      Napadením, zbitím, zkopáním a nakonec i loupeží skončil koncem července spor dvou bývalých partnerů.
      K události došlo před panelovým domem v Sokolově, kde mladý muž svou bývalou přítelkyni napadl několika údery pěstmi, poté jí chvíli vulgárně nadával, zatímco se dívka ve strachu z dalšího bití schoulila na zemi. Mužova agresivita ale nepolevila a ženu začal znovu bít a kopat do hlavy. 
      Poté útočník bezvládně ležící ženě z kabelky odcizil mobilní telefon a když si všiml, že k němu běží starší muž, z místa rychle utekl.

      Útočníkův útěk netrval dlouho, jen o několik ulic dál byl mladík zadržen policejní hlídkou. "Kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve jednadvacetiletého místního mladíka, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu Loupeže a protože mu prokázali, že napadené ženě od září roku 2020 do července letošního roku opakovaně poskytoval drogu pervitin také z přečinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy," uvedl k případu tiskový mluvčí policie.

      Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby. V případě prokázání viny hrozí mladíkovi trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.