Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dealerku pervitinu zadrželi přímo při prodeji dvěma zákazníkům

Žena s pervitinem pilně obchodovala na severním Plzeňsku i na Rokycansku

4. listopadu 2022 11:50 , aktualizace 12:03

Drogy Zadržení pachatele

     Kriminalisté v posledních dnech zahájili trestní stíhání padesátileté dealerky pervitinu pocházející z Nýřanska a obvinili ji ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

     "Tato žena od února 2021 až do doby jejího zadržení měla předat téměř v tisícovce případů pervitin uživatelům na severním Plzeňsku a také na Rokycansku. Policisté podezřelou ženu zadrželi přímo při předávce pervitinu a společně s ní další dvě osoby, které ale po provedených úkonech propustili ze zadržení," uvedla nám mluvčí policie s tím, že při následné domovní prohlídce policisté zajistili sáčky s krystalickou látkou, injekční stříkačky, vybavení k distribuci drog a finanční hotovost.

     Policejní komisař podal návrh na vzetí obviněné do vazby, kterému soud vyhověl. Jde tak již o druhý čerstvý případ kriminalistů z Toxi týmu z územního odboru Plzeň - venkov, ti totiž na začátku týdne odhalili i varnu pervitinu. 

Foto PČR

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.