Foto

Dealerovi a vařiči pervitinu hrozí až deset let za mřížemi

Kriminalisté zadrželi a již i obvinili výrobce a prodejce pervitinu

úterý 23. května 12:48 , aktualizace 13:25

Drogy Zadržení pachatele

Partner článku – KS Therm


     Kriminalisté se delší dobu zabývali případem vařiče a dealera pervitinu a v současné době se jim podařilo ho nejen zadržet, ale také nashromáždit dostatek důkazů vedoucích k jeho obvinění.

     "Devětatřicetiletý muž měl od dubna roku 2021 do druhé poloviny května letošního roku na Karlovarsku prodávat pervitin. Ten měl prodat nejméně dvěma mužům celkem v šesti desítkách případů, přičemž si měl přijít na částku přibližně 170 tisíc korun," popsal nám případ mluvčí policie s tím, že kriminalisté při následných domovních prohlídkách zajistili věci potřebné k výrobě pervitinu i již vyrobený pervitin. 

     Kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let. 

Foto PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.