Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet auta s teprve pětiletým chlapečkem - poděkování maminky

Záchranáři reagují na milé poděkování maminky malého Vládi

6. března 2023 12:31 , aktualizace 13:05

Nehody Záchranáři

     V pátek 10. února jsme informovali o dopravní nehodě, při které v Plzni na Karlovarské třídě osobní automobil, jehož řidič přehlédl červenou, srazil teprve pětiletého chlapečka. 

     Záchranáři, kteří na místě zasahovali, nyní od maminky malého Vládi obdrželi krásné poděkování: 

     "Moc ráda bych touto cestou poděkovala posádce, která dne 10. února poskytovala první pomoc u dopravní nehody, kdy mého syna Vladimíra P. srazilo auto na přechodu pro chodce.
     Vážím si vaší práce a děkuji za citlivý přístup k synovi i ke mně, i když jsem byla pouze jako doprovod. Bylo moc hezké, když ke mne přišel záchranář a po předání syna na Emergency mne informoval o jejich práci během převozu syna.
     Opravdu velké díky za lidský přístup. Syn je již v pořádku, naštěstí skončil jen se zraněním obličeje."

     "Na místě nehody zasahovaly výjezdové skupiny RV a RZP ve složení MUDr. Jana Boučková, Jakub Šolc, Daniel Kliment a Miroslav Visinger. Děkujeme za ocenění naší práce a milá slova!" zareagovali na poděkování záchranáři.

Vše o této nehodě zde:

Střet auta s teprve pětiletým chlapečkem

     V pátek 10. února v sedm hodin ráno došlo na Karlovarské třídě v Plzni k dopravní nehodě, při které osobní automobil Fiat řízený mužem narozeným v roce 1968 srazil malého chlapečka. Na místo samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili prostor a dítě si převzali do péče záchranáři.

     Podle informací z místa jel řidič směrem z centra na Lochotín a dle všeho přehlédl červenou. Z pravé strany se po přechodu, respektive v místě určeném k přecházení, v tu chvíli rozběhla žena se dvěma malými chlapci a došlo ke střetu vozu s chlapečkem, který běžel jako první. Podle svědků naráz vozu dítě odhodil několik metrů.

     Záchranáři pětileté dítě transportovali do nemocnice. "Středně těžce zraněné dítě jsme s ohledem na vážnou mechaniku zranění při vědomí transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.   

     Policisté nám informace doplnili a uvedli, že dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu měl řidič s negativním výsledkem.


 

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.