Video

Čeká mě minimálně čtvrt roku léčení

Pavel má zlomený obratel, žena stále zapírá a po Ukrajinci se pořád pátrá

19. června 2019 16:07 , aktualizace 17:18

Partner článku – Avalon Wellness

     V sobotu 15. června jsme informovali o dopravní nehodě, při které utrpěl zranění strážný Pavel z bezpečnostní služby Tuebor General Security. Jeho služební vůz Škoda smetl podle všeho opilý řidič Mercedesu E270 3K6 8888, který z místa nehody následně utekl.

     Pavel byl po nehodě transportován do Fakultní nemocnice Plzeň na Lochotíně, kde celou sobotu prožil ve strachu, co s ním bude dál. Prvotní prognózy lékařů totiž nebyly příliš povzbudivé a celý den byla vážně zvažována i operace. Poškození krční páteře totiž vážně hrozí i trvalým omezením hybnosti a Pavel byl proto přesunut na neurochirurgické oddělení.  

     Mnoho čtenářů tehdy vyjádřilo svou starost i podporu a Pavlovi přáli brzké uzdravení. Velmi rádi proto přinášíme dobrou zprávu. Později se totiž na magnetické rezonanci ukázalo, že situace je lepší, než se zdálo, a prasklý druhý krční obratel neohrožuje Pavlovu hybnost a operace nutná nebude. 
     V současné době je již Pavel propuštěn do domácího léčení, ve kterém si s fixačním límcem pobude podle lékařů minimálně tři až čtyři měsíce.

      My jsme Pavla navštívili a na sobotní nehodu jsme se ho zeptali. "Já si jí vlastně nepamatuju, vím že jsem projížděl kolem autobusového nádraží a zahlédl jsem stříbrný flek, pak už nic. Kolegové mi říkali, že jsem ještě v sanitce komunikoval s policisty a dokonce dělal dechovou zkoušku na alkohol, ale vůbec o tom nevím. Chybí mi asi tři hodiny, vzpomínám si až na probuzení v nemocnici," popsal nám Pavel a pokračoval: "Ten první den byl hrozný, stále se řešilo jestli budu muset na operaci a co se mnou bude. K tomu se mi hrozně motala hlava a bolela mne. Jsem rád, že to nakonec dopadlo jen takhle a chtěl bych poděkovat všem záchranným složkám za perfektně provedený zásah. I oni mají velkou zásluhu na tom, že to nedopadlo hůř."

     Pavel nám také pověděl, jak moc si váží podpory, které se mu na internetu dostalo, i snahy lidí pomoci při pátráním po řidiči, který ho nejen takto zranil, ale navíc nechal bez pomoci na místě nehody těžce zraněného. 

     Policie po řidiči stále pátrá, podle našeho dobře informovaného zdroje již zjistili, že ve vozidle v době nehody jel Ukrajinec, ale dál se se jim zatím postoupit nepodařilo.

Původní článek:

Strážnému Pavlovi zlomili páteř, policie po pachateli pátrá

Strážnému Pavlovi zlomili páteř, policie po pachateli pátrá

15. 06. 2019, 12:02, aktualizace 15. 06. 2019, 13:47

Řidič Mercedesu 3K68888 z místa nehody i od těžce zraněného muže uprchl

    

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.