Foto

"Hej, policajti, zdrháme!"

Dětská výprava do porodnice skončila zásahem strážníků i Tueboru

sobota 9. listopadu 17:53 , aktualizace 20:41

Partner článku – Delta Plzeň

     Dnes odpoledne se několik dětí v Plzni na Slovanech začalo bavit házením kamenů do oken budovy bývalé porodnice a poté ještě děti vnikly oknem přímo do budovy. Budova ale není, jak se může zdát, opuštěná, má svého majitele, je zakonzervovaná a čeká své další plánované využití. Z těchto důvodů je budova střežena napojením na pult centralizované ochrany Bezpečnostní služby Tuebor GS.
     Řádění dětí jednak z okna viděla žena, která na toto telefonicky upozornila Městskou policii Plzeň a v té samé chvíli se operátorovi Tueboru na monitorech počítačů ukázalo mnohonásobné narušení objektu.
     V téže době tedy k porodnici vyjela hlídka městské policie a zároveň hlídka bezpečnostní služby Tuebor GS.
     Děti se sice pokusily o útěk, ale byly pochytány nedaleko budovy. K vniknutí do budovy i k házení kamenů se děti strážníkům přiznaly a zástupci majitele budovy dobrovolně vydaly videa, které v budově pořídily a na kterých je vidět jejich počínání.
     Naštěstí během pohybu dětí v budově nedošlo ke zranění žádného z nich.


 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.