Dívku držel nad zábradlím mostu a vyhrožoval, že jí hodí dolů

Jednadvacetiletému mladíkovi hrozí až tříletý trest vězení

pondělí 8. srpna 13:11 , aktualizace 18:31

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

      Okamžiky naprosté hrůzy zažila ve čtvrtek 4. srpna dívka při setkání s agresivním mladíkem.

      Poprvé se teprve sedmnáctiletá dívka s mladým mužem setkala večer v jednom z barů, kde ji a skupinu jejích kamarádů začal vulgárně napadat a nadávat jim. Tomu učinila přítrž ostraha podniku, která agresivního mladíka i s jeho společníkem z baru vykázala.

      Po třetí hodině ráno se ale dívka s přáteli s mladíkem potkala znovu, tentokrát na Chebském mostě. Mladík si je zjevně pamatoval a kladl jim za vinu vyhazov z baru, takže se rozhodl se pomstít. "Nejdříve je vulgárně urážel a následně oběma rukama chytil sedmnáctiletou dívku, zvedl jí do výšky a přehnul přes zábradlí mostu, které se nachází ve výšce zhruba deseti metrů od hladiny řeky. Dívku měl držet tak, že byla horní polovinou těla za zábradlím a přitom jí měl nadávat a vyhrožovat," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že po chvíli muž svého jednání zanechal a dívku postavil na zem a jeho kamarád ho z místa odtáhl. Při tomto incidentu naštěstí nedošlo k žádnému zranění.

      Případem se začali zabývat policisté a v krátké době se jim podařilo mladíka ztotožnit. "Kriminalisté zahájili trestní stíhání jednadvacetiletého mladíka z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky," doplnil mluvčí policie.

Foto ilustrační policie Karlovy Vary

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.