Dlouhodobá zloba a nenávist vyvrcholila brutálním útokem

Dívce típli cigaretu o čelo, jejího kamaráda zkopali a muže srazili autem

22. července 2020 09:35 , aktualizace 12:40

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Teprve nyní se kriminalistům podařilo rozplést složitý případ těžko pochopitelné zloby a dlouhodobé nenávisti mezi mladými lidmi. Podle našich zdrojů má případ hlubší kořeny a problémy mezi účastníky tohoto konfliktu jsou dlouhodobé.

     Vše vyvrcholilo v květnu tohoto roku, kdy do Potůčků, což je obec ležící na hranicích v těsném sousedství německého města Johanngeorgenstadt, přijela vyřešit účty trojice mladých lidí, dva muži a jedna dívka.
     Co se zde přesně dělo, nám popsala mluvčí policie: "Obviněná devatenáctiletá dívka zde měla po krátké předchozí slovní rozepři fyzicky napadnout stejně starou ženu. Před vchodem do panelového domu měla nejprve o její čelo uhasit zapálenou cigaretu a následně jí měla udeřit pěstí do obličeje a povalit na zem, kde měla ve svém útoku pokračovat.
     Tomu se snažil zabránit kamarád poškozené ženy, který byl svědkem celého incidentu. To mu však nedovolili další obvinění, dva muži ve věku devatenáct a dvacet let, kteří ho měli napadnout pěstmi i kopy do celého jeho těla."

     Tím ale vše neskončilo, po útoku chtěla trojice z místa ujet a nastoupila do vozu. Jejich odjezdu ale chtěl zabránit svědek incidentu, který si stoupl před jejich vůz. Řidič vozu však na to nedbal, vyjel a tohoto muže vozem srazil.
     U napadené ženy i muže došlo ke zraněním, která si vyžádala lékařské ošetření a u muže i následnou hospitalizaci, muž sražený autem utrpěl při střetu s autem zranění ramene.
     Všem třem již obviněným útočníkům nyní hrozí několikaleté tresty odnětí svobody za výtržnictví a ublížení na zdraví.

Foto: Ilustrační

      

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…