Foto Video

Šestnáctiletá dívka odešla z domu a pokusila se o sebevraždu

Dívku, která spolykala léky, vypátral policejní pes Wigo

úterý 8. ledna 12:48 , aktualizace 13:02

Hasiči Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych


     V pondělí dne 7. ledna oznámila na policii žena z Ostrova pohřešování své šestnáctileté dcery. Pohřešovaná dívka měla ráno po hádce odejít z domova a napsat dopis na rozloučenou. Dívka trpí epilepsií a vzhledem k tomu, že si nevzala léky, mohlo u ní dojít k epileptickému záchvatu.
    Ihned po nahlášení proběhla rozsáhlá pátrací akce, které se zúčastnilo na tři desítky policistů a dvě desítky hasičů.
    Dívka byla svědky viděna, jak jde směrem k nádraží v Ostrově, a proto se pátralo v tomto okolí směrem na Vojkovice. Do akce byla nasazena i čtyřkolka, hasičský dron s termovizí a dva policejní psovodi se svými služebními psy.
    Dívka byla po krátké době vypátrána služebním psem Wigem, a to ve špatně dostupném terénu v trnkovém porostu poblíž zahrádkářské kolonie.
    "Na místě bylo zjištěno, že pohřešovaná dívka měla spolykat několik kusů prášků. Včasným nalezením a předáním do rukou záchranářů se jí podařilo zachránit," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto: PČR
Video: Hasiči

Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.